OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Kdo jsme

Provozovatelem tohoto webu je Solarmont, s.r.o., se sídlem Výškovická 2539/108, Zábřeh, 700 30 Ostrava 30 IČ: 28579526 zapsán v živnostenském rejstříku sp. značka ŽÚ/3538/Vaň/2013/4. Obsahem tohoto dokumentu jsou informace o ochraně Vašich osobních údajů, zejména tedy jejich ukládání, práce s nimi a proč je vlastně potřebujeme.

Jaké osobní údaje od vás potřebujeme a pro jaké účely je používáme

Pro samotné prohlížení webu nepotřebujeme žádné osobní údaje. Jediné osobní údaje, které je nutné zadat jsou ty, které uživatel zadá v případě, že nás chce kontaktovat.

V tomto případě lze zadat jméno/společnost, email a telefonní číslo. Tyto informace nijak neukládáme. Slouží pouze k naplnění emailu, který dorazí na příslušné oddělení naší společnost, kde tyto informace použijeme zejména pro zpětné kontaktování na základě Vašeho požadavku.

V případě, že nechcete žádné tyto informace sdělovat, je možné citlivé údaje nevyplňovat a vložit pouze jednorázový email speciálně určený pro tuto komunikaci, případně kontaktovat společnost přímo skrze email nebo telefon je-li uveden ve spodní části stránky. V takovém případě nebudou žádné údaje procesovány.

Kdo se k osobním údajům dostane

 

  • Vaše údaje si budou moci přečíst pouze pracovníci dedikovaní k vyřizování kontaktní poptávky.

 

Jaká máte práva

Nařízení GDPR (nařízení Evropského parlamentu a Rady EU č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES), které oblast ochrany osobních údajů upravuje, Vám dává mimo jiné právo:

 

  • Dle článku 15 obrátit se na nás a chtít informace, jaké Vaše osobní údaje zpracováváme, a vyžádat si u nás přístup k těmto údajům
  • Dle článku 16 nechat svoje osobní údaje aktualizovat nebo opravit
  • Dle článku 17 požadovat v určitých situacích výmaz osobních údajů
  • Dle článku 20 požadovat v určitých případech přenositelnost osobních údajů k jinému správci
  • Kdykoliv odvolat svůj souhlas se zpracováním osobních údajů

 

S případnými dotazy a požadavky se na nás prosím obraťte některým z informačních kanálů (kontaktní formulář či některá z možností kontaktu v patičce)